HarperCollins

Vydavatelství HarperCollins

ÚVOD

Klikněte pro zvětšení

Rozsah: 384 stran

Cena: 349 Kč

Běh o život

Tess Gerritsenová

Vynořil se z mlhy…
…přímo před autem Cathy a utíkal před potenciálními vrahy, kteří se rychle blížili. Jediný pohled na jeho mlhou zahalenou postavu jí napověděl, že tento sexy cizinec potřebuje její pomoc.
Jeho polibky chutnaly po klamu a touze a rozpoutaly v Cathy žízeň, kterou nedokázal uhasit ani strach. Ale dala svou důvěru muži v nebezpečí… nebo svěřila svůj život nebezpečnému muži?

Catherine je na cestě za kamarádkou, aby spolu strávily Vánoce, když jí uprostřed noci vběhne pod kola cizí muž. Zraněného a v polovědomí ho odváží do nejbližší nemocnice a modlí se za jeho přežití. Netuší však, že tím začíná ta nejhorší noční můra. Victor Holland jí neskočil pod auto náhodou, byl to zoufalý pokus, jak si zachránit život…
Když se znovu setkávají, Victor Cathy odhalí šokující tajemství o nelegálním výzkumném projektu na poli virů a biologických zbraní, jež sahá až k nejmocnějším mužům ve Washingtonu – a ti jsou ochotni udělat cokoli, jen aby jeho a Cathy umlčeli.
Victorův příběh zní jako paranoidní blouznění šílence, ovšem strach v jeho očích, díra po kulce v rameni a smrt nevinných obětí z jejich okolí Cathy nakonec přesvědčí, že mu může věřit. Jenže hlavou se jí stále honí otázka: důvěřuju muži, který je v nebezpečí, nebo jsem vložila svůj osud do rukou nebezpečného muže? Na útěku jsou odkázáni převážně sami na sebe a jejich pronásledovatelé se blíží…

Pevná vazba, formát: 125 × 200 mm

Informace o autorce a přehled jejích knížek najdete ZDEZpět