HarperCollins

Vydavatelství HarperCollins

ÚVOD

Klikněte pro zvětšení

Rozsah: 432 stran

Cena: 369 Kč

Lepší zítřky

Utajená láska

Sandra Brown

Vysoko nad zemí, v přeplněném letadle do Washingtonu, pocítila rozhlasová moderátorka Kely Prestonová neodolatelnou přitažlivost ke kongresmanovi Daxi Devereauxovi… a najednou už nic už není jako dřív. – Vystupovali na stejném kongresovém slyšení o vietnamských vojácích vedených na seznamu nezvěstných. Mezi pohřešovanými byl i Keelyin manžel. Byl její dětskou láskou, její budoucností a pak i nezodpovězenou otázkou, jejímuž řešení Keely zasvětila svůj život. – Dokud se neobjevil Dax. A s ním i nová budoucnost. Ale může si Keely dovolit znovu milovat a přitom ctít svou minulost?

Riskantní hra

Sandra Brown

Tenisové hvězdě Stevie Corbettové hrozí, že přijde o všechno, na čem tak tvrdě pracovala – o kariéru, pověst… i o život. Její osud teď závisí na tom, zda se jí podaří udržet pravdu v tajnosti.
Úkolem Judda Mackieho je odhalovat tajemství. Sledováním téhle sportovkyně strávil několik posledních let a je odhodlaný dokázat, že je jen zhýčkanou krasavicí, za kterou ji považuje. Nyní má šanci napsat příběh roku a celému světu poskytnout exkluzivní informace o Stevie. Jediné, co musí udělat, je zradit její důvěru…

Pevná vazbaZpět