HarperCollins

Vydavatelství HarperCollins

ÚVOD

Klikněte pro zvětšení

Rozsah: 368 stran

Cena: 349 Kč

Mistr skandálů

Nicola Cornicková

Našla hrdinu, nebo se spolčila s ďáblem?
Londýn roku 1814 se nepřestával bavit skandály lorda Hawksmoora. Benjamin byl oblíbencem nejvyšší společnosti a milovala ho i chudina. Charismatický muž, který se proslavil jako válečný hrdina v napoleonských válkách, byl opředen mýtem, že mu nedokáže odolat žádná žena. To samozřejmě znamenalo, že všechny gardedámy před ním své mladé svěřenkyně varovaly a chránily je jako kvočny kuřata!
O jeho pověsti věděla i debutantka Catherine. Když je však osud svedl dohromady, Catherine cítila, že za jeho bouřliváckou fasádou se skrývá člověk, kterému by mohla věřit. Otec ji zasnoubil s mužem, jenž jí byl odporný, a Catherine jen hledala příležitost, jak se z hrozného závazku vysvobodit. Věřila, že ji Ben Hawksmoor dokáže zachránit!

Nicola Cornicková
získala magisterský titul na univerzitě v Oxfordu v oboru historie a svůj první román vydala v roce 1998. V něm, stejně tak jako v následujících romancích, zúročila své historické vzdělání. Oblíbenou dobou, do které zasazuje své příběhy je tzv. regentská Anglie. Historické romány, které nyní píše pro nakladatelství HarperCollins, si získaly nejen přízeň čtenářů, ale i mnoho literárních cen

Formát: 125 x 200 mm

Také jako e-book


Zpět