HarperCollins

Vydavatelství HarperCollins

ÚVOD

Klikněte pro zvětšení

Rozsah: 432 stran

Cena: 299 Kč

Anglický špion

Daniel Silva

Na přední palubě si - natažená, nahoře bez a se sklenkou v ruce - opékala na slunci kůži bez jediné vady nejslavnější žena na světě. A o palubu níž připravoval jako předkrm tatarský biftek z tuňáka, okurky a ananasu muž, který ji hodlal zabít?

Kultovní členka - byť bývalá - britské královské rodiny, milovaná pro svou krásu a charitativní činnost, zavržená bývalým manželem a jeho matkou, anglickou královnou? Když na palubě její jachty vybuchne bomba, britská zpravodajská služba pochopí, že jediný člověk, který dokáže vystopovat jejího vraha, je legendární špion Gabriel Allon.

Štvanou zvěří Gabriela se stane Eamon Quinn, nepřekonatelný mistr ve výrobě bomb a žoldák, který prodává své služby zájemci s nejvyšší nabídkou. Naštěstí není Gabriel na svůj úkol sám. Po boku mu stojí Christopher Keller, bývalý příslušník britských speciálních jednotek, který zná Quinnovo vražedné dílo až příliš dobře?

Anglický špion se pohybuje rychlostí světla z okouzlujícího ostrova Svatý Bartoloměj na šedé ulice západního Belfastu a odtud do chaty na vrcholu útesu na pobřeží Cornwallu, která je Gabrielovi tak drahá. Aniž by si to uvědomoval, je ovšem Gabriel po celou dobu pod přímým dohledem svých nepřátel, již si nepřejí nic jiného než vidět ho mrtvého. Jakmile mu to dojde, vyhoví jim ? neboť když se muž vydá stezkou pomsty, je pro něj to, že je mrtvý, nesporně výhodné!

Nový příběh s populárním hrdinou Gabrielem Allonem. V červnu 2015 vyšel titul Ukradený Caravaggio.

Pevná vazba, formát: 130 x 205 mm

V prodeji od 20. září!Zpět