HarperCollins

Vydavatelství HarperCollins

ÚVOD

Autoři

Patricia Mae Whiteová

Patricia Mae Whiteová

"Jsem spisovatelka, matka, "výkonná předsedkyně" početné rodiny, milovnice filmů, zvířat, jazzových pianistů a krasobruslení," říká o sobě tato spisovatelka. "Dříve jsem také bývala reportérkou, manažerkou novin, asistentkou manažera obchůdku s čajem, učitelkou předškolních dětiček, počítačovým technikem a rozvážela jsem květiny…

Na počátku 90. let jsem se všech svých zaměstnání vzdala, abych mohla vychovávat své dva syny. Stala jsem se spisovatelkou na volné noze a ženou v domácnosti s dvěma batolaty. A protože jsem přes den měla pěknou honičku, ráda jsem večer zasedla k počítači na našem jídelním stole a vymýšlela si romantické, poklidné příběhy. O sedm let později, když jsem vyhrála v prestižní literární soutěži a prodala své první dvě knížky, jsem se doslova přes noc stala úspěšnou a populární osobou.

Když zrovna nepíšu, zaměstnávají mě mí dva synové, které střídavě vozím z a do školy a z a na různé sportovní soutěže, nebo zrovna někde honím jednu ze tří kočiček. Díkybohu, mí dva pejsci jsou dobře vychovaní a poslušní.

Ráda Vás pozvu na své internetové stránky http://www.patwhitebooks.com!"


Zpět