HarperCollins

Vydavatelství HarperCollins

ÚVOD

Autoři

Julieanne Howellsová

Knížka s názvem Na nevěstu nevhodná! je úplným debutem Julieanne Howellsové nejenom pro nakladatelství Harlequin, ale jako spisovatelky vůbec.

Když mně zavolali z nakladatelství, zrovna jsem seděla u kadeřnice a měla hlavu mokrou od čerstvě nanesené barvy. Krátce předtím jsem do redakce poslala několik dohodnutých úprav textu, takže jsem si říkala: „Třeba to vzali!“ No ale když se ukázalo, že to fakt vzali, málem jsem spadla z křesla! Ani po všech těch měsících tomu stále nemůžu uvěřit.

Vždycky jsem milovala romantiku. Nemůžu se jí nabažit. Pak jsem objevila nakladatelství Mills & Boon a Harlequin a myslela jsem si, že najednou přišly všechny moje Vánoce. Nikdy předtím jsem nepsala a myslela jsem si, že to bude těžké, ale moc mě to bavilo. První pokusy byly samozřejmě hrozné, ale byla jsem odhodlaná se něco naučit, dolaďovat to. A vždycky jsem hodně četla. Dlouhá léta jsem prodávala knihy. Nejen, že jsem byla celý den obklopena knihami, ale navíc jsem potkala tolik úžasných autorů.

Žiju se svým partnerem na severovýchodě Anglie. Tahle část světa je plná romantických hradů, opuštěných pláží a úchvatné přírody. Nebýt studeného větru ze Severního moře, bylo by to perfektní.

Ráda vařím. Zkouším recepty, v nichž se upravují oblíbená jídla tak, aby byla zdravá. Nedávno jsem dělala takové košíčky, ve kterých nebyla ani mouka, ani cukr, zato ale červená řepa a sójová omáčka. Zní to strašně, ale opravdu byly vynikající. A zdravé!

Běhám. Ne moc dlouhé trasy a ne moc rychle. Představuju si, že jsem gazela, ve skutečnosti mě ale předbíhají i loudající se osmdesátníci. Udržuje mě to však v kondici a dostávám přitom nápady na nové příběhy.

Tak snad se Vám budou líbit!

Právě je k dostání tato její knížka:
Beznadějný útěk
Beznadějný útěk

Chci slyšet tvé ano!

Zpět