HarperCollins

Vydavatelství HarperCollins

ÚVOD

Autoři

Jackie Ashendenová

Do psaní příběhů se Jackie pustila, už když jí bylo jedenáct let. A vzala to pěkně od podlahy. Ve dne psala příběhy ve stylu fantasy, science-fiction, případně ?vážnou literaturu, v noci, když to nikdo neviděl, ujížděla na romantice. Postupem času musela k psaní příběhů přidat i otravnou povinnost nějak si vydělávat, a skloubit tedy kariéru neznámé spisovatelky s kariérou knihovnice. A tak to nějak všechno tloukla dohromady, až se jí poštěstilo potkat se s jinou autorkou romantických příběhů, která ji přesvědčila, že se to dá dělat "na plný úvazek".

Jackie má nejradši "temné romance", plné emocí a v hlavní roli s alfa samcem, který má sílu na to, aby ovládl svět… do té doby, než přijde křehká hrdinka, která mu nakope tak trochu zadek… a všechno je najednou jinak.

Jackie žije v novozélandském Aucklandu s manželem, dvěma dětmi, dvěma kočkami a spoustou pavích oček v akváriu (z nichž většina bude v době, kdy tohle budete číst, už nejspíš bohužel chcíplá). Pokud se nezabývá týráním papírových alfa samců a jejich nenápadných ale neústupných partnerek, zaměstnává se (pokud to tedy jde) popíjením čokoládového martini, čtením čehokoliv, co jí přijde pod ruku, případně snahou přesvědčit manžela, aby si s ní někam vyrazil na horském kole.


Zpět