HarperCollins

Vydavatelství HarperCollins

ÚVOD

Autoři

Angela Bissellová

Dneska žije Angela ve vlastním domě v rušném novozélandském přístavu Wellington ve společnosti báječného manžela a bláznivého kocoura Ragdolla, nebylo to tak ale vždycky. Když o tom sama uvažuje, je si vlastně skoro jistá, že k tomu, aby se stala spisovatelkou romantických příběhů, byla předurčena od nejútlejšího mládí, i tak k tomu ale musela dospět. Jako mnoho jiných "Kiwiů", jak se říká obyvatelům Nového Zélandu, totiž ve věku dvacet a něco málo podlehla volání dálek, sbalila si batoh a vyrazila. Projela celou Evropu, podívala se do Egypta i Izraele, zastavila se v Turecku a nakonec na pár let zakotvila v Londýně, kde žila i pracovala.

Jenže domov je domov. A i když na vás ve Wellingtonu sem tam číhá zemětřesení a taky je to snad to největrnější město na světě, je to docela fajn adresa domů. A tak se vrátila. Vrátila a nelituje toho. Nebere ani jeden jediný den prožitý ve své krásné vlasti za samozřejmost. A navíc se jí tam nejlépe píše.

Kromě romantiky si za pár uplynulých roků vypěstovala závislost i na dalších věcech - na kávě, čokoládě, Pinterestu, iPadu a… svém manželovi.

Samozřejmě ne nutně v tomto pořadí!


Zpět