HarperCollins

Vydavatelství HarperCollins

ÚVOD

Autoři

Susan Stephensová

Susan Stephensová

Představte si mladou zpěvačku, která získala své první angažmá, a to hned na překrásném středomořském ostrově Malta. Je plná trémy, plná nervozity, a pak do místnosti vstoupí ON… Je pondělí, ale protože jiskra, která mezi nimi přeskočila, má sílu blesku, už v pátek oznámí, že se zasnoubili. A za tři měsíce jsou z nich manželé…

Ne to není scéna z románu Susan, to je Susanin život! To ona byla tou mladou zpěvačkou. A oním mužem, který vstoupil do sálu, v němž vystupovala, byl její budoucí, současný, manžel. Mají spolu tři děti. A Susan pevně doufá, že ty se jednou se svými vyvolenými seznámí jinak, konvenčněji. Ještě pořád jí totiž v uších znějí slova její matky, když jí volala, aby jí oznámila tu zprávu o tom, že se bude vdávat… "A jak dlouho se vlastně znáte…?"

Za jeden z nejúžasnějších dní celého svého života považuje Susan ten, kdy objevila knihu pohádek bratří Grimmů. A za jeden z nejhorších pak ten, kdy jí řekli, že to jsou "jenom" pohádky. Naštěstí přišly romantické příběhy z nakladatelství Harlequin, které jí umožnily se pohádek nevzdat? A od čtení byl už jenom kousek cesty k tomu, aby sama začala psát. Její mentorkou a přítelkyní, která ji povzbuzovala v počátcích, se stala Penny Jordanová (když se viděly poprvé, měly obě na sobě kalhoty poslintané psem, a tak si hned padly do oka). A po několika odmítnutých rukopisech Susan uspěla. Roku 2002 jí vyšla první kniha. Dnes jich má na kontě přes deset milionů v šestadvaceti jazycích?

Kromě tří dětí a manžela (o těch jsme už mluvili) zahrnuje Susanina menažérie psy, kočky, koně, osla a několik morčat. A pomineme-li děti, manžela, psy, kočky, koně, osla, morčata a knihy, miluje Susan lyžování a jízdu na koni (i když přiznává, že většinou to končí tak, že potupně visí koni na jednom boku).

Právě jsou k dostání tyto její knížky:
Na francouzském zámku
Na francouzském zámku

Španělova léčka
Když se jejich hvězdy setkaly
Když se jejich hvězdy setkaly

Její divoká minulost

Zpět