HarperCollins

Vydavatelství HarperCollins

ÚVOD

Autoři

Susanna Carrová

Susanna Carrová

Susanna milovala romantickou literaturu od dětství, ale rodiče pro tuto její lásku neměli pochopení, takže jí zakázali nosit si podobné knihy domů. Nezbývalo jí tedy nic jiného než si podobné knížky domů pašovat z místní knihovny. Případně je musela "krást" z tajné skrýše své sestry-dvojčete, která měla zjevně stejné záliby.

Nějakou dobu pracovala jako sekretářka, pak ale nastoupila na univerzitu. Poté co ukončila studia anglické literatury, pustila se již i do psaní těch knížek, které ji vždycky okouzlovaly. Protože musela splácet studentské půjčky, pracovala ve dne jako analytička, romance psala po nocích. Psala příběhy pro různá malá nakladatelství, případně své povídky rozšiřovala po internetu. Postupem času se stávala známější a známější, takže dnes je považována za jednu z nejvýznamnějších současných autorek romantické a erotické literatury. Kromě vlastního jména používá i pseudonym Jenesi Ash. Kritici obvykle její knihy označují za "zábavné", "sexy" a "velmi romantické". Ona sama je ale nejvděčnější za dopisy čtenářek, které jí píší, že jim její příběhy pomohly překonat těžké životní okamžiky.

Když Susanna romantické příběhy nepíše, ráda si je čte a ještě raději tráví čas se svou rodinou žijící na severozápadním pacifickém pobřeží poblíž města Seattle. A velmi ráda tlachá a tlachá a tlachá na internetu se svými čtenářkami…


Zpět