HarperCollins

Vydavatelství HarperCollins

ÚVOD

Autoři

Michelle Conderová

Michelle Conderová

Michelle byla vždy náruživou čtenářkou a vždy milovala psaní. Takže není divu, že se jednoho dne její dvě lásky potkaly, ona sedla k počítači a napsala: PRVNÍ KAPITOLA…

Ale popořádku. Když ukončila studia psychologie na univerzitě, měla se rozhodnout, zda nastoupí do nabídnutého zaměstnání. Protože ale v té době již měla první dítě, které mělo co nevidět nastoupit do mateřské školy, rozhodla se ještě s prací počkat. A místo toho napsala první tři kapitoly románu… které jí z nakladatelství Mills & Boon vrátili zpátky. Nevzdala se ale a začala je přepracovávat a přepracovávat, takže když ji později z téhož nakladatelství oslovili znovu, mohla jim již nabídnout román v mnohem lepší podobě.

A následovala rána u počítače, kdy snila o procházkách podél Seiny a sklence červeného v bistru na rohu… Ano, může za to papá Hemingway, jehož Pohyblivý svátek četla stále dokola, takže Paříž znala dokonale než sami Pařížané, byť žije nějakých patnáct tisíc kilometrů od ní!

V současnosti bydlí Michelle s manželem, třemi dětmi, siamskou kočkou a třemi kuřaty, která se popelí kolem, kdykoliv vyjdou na zahradu, v Melbourne. Když zrovna nepíše, tráví čas s rodinou, čte si nebo jen tak přemýšlí o tom, co bylo, je a bude.


Zpět