HarperCollins

Vydavatelství HarperCollins

ÚVOD

Autoři

Lucy Kingová

Rodilá Londýňanka Lucy si té romantiky na vlastní kůži nezažila zase až tak moc. Dětství totiž strávila v internátní dívčí škole, kde o té opravdu romantické romantice mohla jenom snít. Nebo si o ní číst. Což také často a  hojně dělala. Nakonec se na fiktivní romantice stala natolik závislá, že dodnes nechápe, jak se jí podařilo dokončit univerzitu v Edinburghu a s vysokoškolským titulem z arabštiny a španělštiny vstoupit do praktického života.

Protloukala se nejrůzněji - řídila finanční fondy, prováděla firemní šetření, učila angličtinu cizince, romantice ale zůstávala věrná. A jednoho dne to zkusila a napsala na papír: PRVNÍ KAPITOLA…

O třicet dní a padesát tisíc slov později byla hotova a o pár týdnů později s  ní byli hotovi i v nakladatelství, odkud jí její prvotinu se slušným dopisem vrátili… tedy hodili na hlavu. A stejně tak dopadla i její druhá a třetí kniha. Uspěla až roku 2008 v nakladatelství Harlequin Mills & Boon. Kniha nejenom, že uspěla, dočkala se i ocenění kritiky. A o nové Lucyině profesi bylo rozhodnuto.

Lucy žije s manželem a synem v jižním Španělsku, kde tráví čas tím, že si čte, pokouší se (neúspěšně) luštit křížovky a čas od času přesvědčit samu sebe, že pláž je opravdu to nejlepší místo pro práci.

Právě je k dostání tato její knížka:
Ráj v Indickém oceánu
Ráj v Indickém oceánu

Musíš se vrátit do Řecka!

Zpět