HarperCollins

Vydavatelství HarperCollins

ÚVOD

Autoři

Lynn Raye Harrisová

Lynn Raye Harrisová

S romancemi z nakladatelství Mills & Boon a Harlequin se Lynn setkala poprvé, když její babička dovezla domů celou bednu těchhle knížek s lákavými obálkami, kterou koupila někde ve výprodeji.

Když se do okouzlujících příběhů Lynn začetla, rozhodla se… Ne, tehdy ještě ne, že chce být spisovatelkou. Zatoužila vzít si za muže šejka nebo prince a strávit zbytek života v blahobytu jeho paláce. Nepovedlo se to. Místo toho si vzala za muže vojáka a procestovala s ním celý svět. Byla v Kremlu, prolezla korejské hory, podívala se do vulkánů sopek na dvou opačných koncích zeměkoule. A o těch princích a šejcích aspoň začala psát.

V současnosti žije Lynn v Alabamě se svým pohledným manželem a dvěma naprosto nezvládnutelnými kočkami. Když zrovna knihy nepíše, ráda je čte, chodí po obchodech se starožitnostmi, vaří komplikovaná jídla, případně zkouší nová vína. A „ujíždí“ na botách; nic lepšího než nějaký nový pár na vysokých podpatcích podle ní není!

Roku 2008 byla finalistkou soutěže Romance Writers of America’s Golden Heart a v soutěži Harlequin Presents Instant Seduction dokonce zvítězila. Má ráda vášnivé hrdiny, hrdinky, které si stojí za svým, a šťastné konce. A tím, že o tom všem může psát, si splnila sen, o kterém vlastně ani původně nevěděla, že ho má…


Zpět