HarperCollins

Vydavatelství HarperCollins

ÚVOD

Autoři

Sandra Hyattová

Sandra Hyattová

Vždycky milovala čtení. A i když se pouštěla do lecjakých žánrů, vždycky se nakonec vrátila k romantice, k takovým knihám, které ji přenesly do jiného světa, ve kterém se mohla smát i plakat a vzdychat spolu s hrdiny.

Sandra vystřídala celou řadu zaměstnání. Mimo jiné pracoval a v televizní show, pak také jako obsluha čerpací stanice, obchodní zástupce a zároveň při zaměstnání studovala na univerzitě management. Jak sama říká: "Když se ohlédnu zpátky, sama netuším, proč jsem si vybrala tento obor. Snad proto, že jsem si přála chodit do práce v kostýmku." Po ukončení studií pracovala v oblasti finančnictví v Londýně a po několika letech se vrátila domů na Nový Zéland, kde pracovala v marketingu. Ovšem okouzlení z nošení kostýmků netrvalo dlouho.

A pak na to přišla. Stalo se to v době, kdy byla na mateřské dovolené a něco ji pudilo k tomu, aby napsala povídku. V tom okamžiku poznala, že psaní je skoro stejně zábavné, jako čtení. Po letech, kdy si nebyla jistá tím, co by měla dělat, to najednou věděla. Ano, konečně měla sen, který si přála zrealizovat.

V roce 2008, když byla Sandra na konferenci spisovatelů v San Francisku, zatelefonovala jí její nynější redaktorka, že jí vydají knihu. Byl to nejšťastnější den Sandřina života. Div že nevyznala paní redaktorce nehynoucí lásku.

Tím se odstartovala její spisovatelská dráha a Sandra s úsměvem přiznává, že pokud nemá nějaké obchůzky, je šťastná, že může do práce nosit třeba i pyžamo.


Zpět