HarperCollins

Vydavatelství HarperCollins

ÚVOD

Autoři

Kimberly Langová

Kimberly Langová

Už na střední škole si Kimberly schovávala romantické příběhy do učebnic, aby o tom kantoři nevěděli, a ani magisterské studium angličtiny ji nezviklalo v přesvědčení, že ve správné knížce mají být úžasní a temperamentní hrdinové a že všechno musí dobře dopadnout. A On a Ona spolu musí šťastně žít až do smrti…

Původně Kimberly snila o kariéře baletky, po řadě těžkých úrazů ale musela ke svému žalu definitivně pověsit baletní střevíčky na háček. A začít se věnovat studiu a potom kariéře učitelky anglické literatury. Pak se ale bývalá baletka a nastávající učitelka angličtiny seznámila s jedním elektroinženýrem a od té doby prožívá svou vlastní romanci – již více než patnáct let. Společně s manželem a dcerou, která projevuje kdovíodkud získaný talent pro sport, žijí na severu Alabamy.

Celkem vyšly Kimberly zatím první čtyři knihy, pátá je připravována k vydání v nakladatelství Mills & Boon na srpen tohoto roku.

V jednom rozhovoru o sobě Kimberly říká: "Jsem Střelec, který se rád prochází po pláži a noci tráví s lahví vína… Ach, počkejte, tohle vlastně není ten typ rozhovoru! Ráda poslouchám názory svých čtenářů, kteří si mě mohou najít na webu nebo se stát mými přáteli na Facebooku (A slibuji jim, že pokud se stanou na Facebooku mými přáteli, nebudu je přesvědčovat, aby se mnou na internetu hráli Mafia Wars…)"


Zpět