HarperCollins

Vydavatelství HarperCollins

ÚVOD

Autoři

Robyn Gradyová

Robyn Gradyová

Australanka Robyn Gradyová propadla knížkám už jako malá holčička. Dostala tehdy k Vánocům od starší sestry knihu pohádek a okamžitě se zamilovala do kouzelného světa Popelky s jejím střevíčkem a krásným princem.

V pozdějším věku pohádky nahradily romantické romány. Její záliba ve čtení přerostla už na střední škole v touhu stát se autorkou a napsat vlastní příběh. Bohužel, její prvotina se nesetkala s příznivou odezvou a byla to pro Robyn pořádně studená sprcha. Naštěstí její další profesoři ji povzbuzovali, a po patnácti letech práce v zákulisí televize poznala, že nastal ten pravý čas, aby uskutečnila svůj sen a vstoupila mezi spisovatele romantické literatury. V roce 2006 se stala finalistkou literární soutěže nakladatelství Harlequin a vyšly jí hned dva tituly najednou. Nyní pracuje na svém pátém rukopise.

Robyn žije se svým „každodenním hrdinou“ a třemi malými princeznami na Sunshine Coast v Austrálii, jejich domov s nimi sdílejí ještě dva pudlíci a kočka jménem Tinkie. Robyn se zajímá o anglickou literaturu a o psychologii, ráda chodí do divadel a miluje posezení přáteli spisovateli v malebných hospůdkách.

Právě je k dostání tato její knížka:
Manželka pro Australana
Manželka pro Australana

Známí z oslavy

Zpět