HarperCollins

Vydavatelství HarperCollins

ÚVOD

Autoři

Karen Potterová

Karen Potterová

se narodila v malém městečku v Kentucky, kde si všichni sousedé takříkajíc "viděli do talíře" a věděli o sobě téměř všechno. Po střední škole se najednou dostala na kentuckou univerzitu v třikrát tak velkém městě Owensboro, kde vystudovala angličtinu.

Nejprve se chtěla stát učitelkou, ale zjistila, že se ve třídě necítí dobře. Proto si našla práci v knihovně a znovu se vrátila na univerzitu, aby vystudovala knihovnictví. Jak se ale dostala k psaní romantických příběhů? Pravděpodobně tím, že byla jejich dychtivou čtenářkou…

Jednoho dne se bavila se svou kolegyní v knihovně, že by také mohla napsat nějaký příběh z knihovnického prostředí – vysnily si rudovlasou přitažlivou knihovnici, která se zamiluje do svého pohledného, svalnatého šéfa… a semínko literární múzy bylo zaseto. Tento příběh skutečně napsala, ale zatím stále leží v šuplíku a čeká na nějaké vylepšení a vydání.

Kniha Troufalý dárce, která vychází v Romanci Duo v listopadu, je její prvotinou. Karen stále pracuje jako knihovnice, ale sní o tom, že jednou se bude psaní věnovat na plný úvazek. V hlavě má spoustu nápadů, postav a příběhů, které odvádějí její pozornost při úklidu domácnosti, mytí auta a snaze trochu zhubnout. Miluje cestování na exotická místa na světě, ráda tráví čas se svou rodinou a pozoruje, jak její neteře a synovci vyrůstají.

"Sním o tom, že se jednou dostanu v New York Times na seznam autorů bestsellerů a že mě jednou někdo na ulici zastaví a řekne mi: líbí se mi vaše knihy. Pak se splní všechny má nejtajnější přání…"


Zpět