HarperCollinsHarperCollins - 200 let

Vydavatelství HarperCollins

ÚVOD

Sladký život Duo

Klikněte pro zvětšení

Kat. číslo: 232 I 10/18

Rozsah: 320 stran

Cena: 135 Kč

Cena pro vás: 115 Kč

Císařův drahokam

Susan Stephensová

Byť Luca nikdy nesouhlasil s tím, jakým způsobem si jeho otec vydělal své miliony, byla to rodina. A rodinu on chránil. A rodina byl i jeho bratr Raoul, který odkázal všechny své peníze ze svěřenského fondu jakési anglické studentce, přivydělávající si jako barmanka. Proč? Jaké tajemství se skrývalo za rozhodnutím bratra, se kterým se odcizili?
Pro Jen, studentku gemologie - nauky o drahokamech -, je možnost odjet na Sicílii a uspořádat tam sbírku diamantů jednoho bývalého mafiánského bosse úkolem z říše snů. Zvlášť když si ji na tu práci najme jeho uhrančivý syn!

Fotbalistka z Miami

Tara Pammiová

Až tři roky po smrti svého manžela pochopila bývalá profesionální fotbalistka Mia, proč ji šílený princ Nik z Drakonie tak nesnášel! A pochopila i to, že o "nesnášení" vlastně nikdy nešlo!
Nik věřil, že tou jednou nocí dostane Miu, kterou byl posedlý už deset let, navždy z hlavy. Jenže za takových nocí plných vášně se předsevzetí ráda mění v něco jiného.
A tak musí Nik odvézt Miu do své vlasti. Do země, kterou miluje více než co jiného. Do země, kterou nenávidí více než co jiného!

(První část trilogie Vládcové Drakonie!)Zpět